·Publicidade ·spot_img
InicioBaixo MiñoO Concello da Guarda entrega os Premios de Educación 2020-21

O Concello da Guarda entrega os Premios de Educación 2020-21

O Concello da Guarda entrega os Premios de Educación 2020-21O Concello da Guarda ven de entregar os Premios de Educación 2020-21, unha iniciativa que se realizou co ánimo de incentivar o estudo e reforzar actitudes e hábitos relacionados co traballo, esforzo, participación e convivencia entre as persoas mozas.

Os premios estiveron dirixidos nesta convocatoria ao alumnado de cursos de fin de ciclo de Primaria, Secundaria, Bacherelato e Ciclos de Formación Profesional dos centros públicos e concertados de primaria ou secundaria da localidade de A Guarda durante o curso 2020-2021, e se estableceu un máximo de 23 premios consistentes en material informático.

Foron requisitos o ter obtido unha nota media mínima de 8, salvo naqueles casos nos que se propuxo ao alumnado o recoñecemento polo seu traballo, esforzo e participación, unha nova categoría que se engadiu nesta edición.

Listado de premiados/as:

6º Educación Primaria

ColexioNome e apelidos Premio á:
SindeRebeca Casal FreitasMellor expte académico
SindeSergio Alonso Pacheco+ esforzo
   
SangriñaPaula Baz VideiraMellor expte académico
SangriñaAntía Martínez Rodríguez+ esforzo
   
SolanasSabela Lomba RodríguezMellor expte académico
SolanasSara Pacheco Pereira+ esforzo
   
CarmelitasPaula Ortega SalcidosMellor expte académico
CarmelitasXiana Carrasco González+ esforzo
   
SomascosSofía Villa BentoMellor expte académico e + esforzo

 

4º da ESO

ColexioNome e apelidos Premio á:
CarmelitasEstela Baz RodríguezMellor expte académico
CarmelitasEva Rodríguez Barbosa+ esforzo
   
SomascosÁngel Martínez FernándezMellor expte académico e + esforzo
   
Ies A SangriñaJosé Manuel Gómez LombaMellor expte académico
Ies A SangriñaAnxo Sánchez HigueroMellor expte académico
Ies A SangriñaPablo Coballes GarcíaMellor expte académico
Ies A SangriñaIago Soler Lomba+ esforzo

 

 

IES  A SANGRIÑA

CursoNome e apelidos Premio á:
Ciclo SuperiorOlalla Duarte OteroMellor expte académico
Ciclo SuperiorAroa Rodríguez dos Santos+ esforzo
   
2º BacharelatoClaudia Gómez LombaMellor expte académico
2º BacharelatoFrancisco Alonso DoradoMellor expte académico
2º BacharelatoÁlvaro Lomba LozanoMellor expte académico
2º BacharelatoSabela Treinta LombaMellor expte académico
2º BacharelatoAna Fernández Pacheco+ esforzo

 

- Publicidade -spot_img

Publicidade



Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies